Alma kukax kérdése:

Samsung s4 megéri?

Figyelt kérdés
Elmenyeket;tapasztalatokat :) Ha nem akkor miert nem ja es azt hogy miota van meg.

2016. febr. 6. 04:10
 1/4 Hunhubi82 válasza:
Saját tapasztalatom nincs, viszont egyik barátomnak volt. Mindent kibír... Vagy négyszer elhagyta motorról, átment rajta autóval betonon, aztán vagy tíz percig hevert egy pocsolyában, és még ezek után is működött! Viszont roppant módon utálta, mert ahhoz képest, hogy csúcskategóriás készülék, egyfolytában csak a gond volt vele! Folyton lefagyott, akadt és lassú volt!
2016. febr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekm is ilyen van de az i9505 ös tovább fejlesztett model. Csak jót tudok mondani róla gyors nem fagy nem akdad, elég strapabíró. Tele van pakolva minden féle szenzorokal amik nagyon hasznosak, van benne infraport eddig még nem találtam olyan eszközt amivel nem működöt volna (még a régi 15 éves Samsung TV vel is működik)

Szerintem megéri!!! Ha S4 et szeretnél nem tudom, hogy (használtan vagy újonnan) de már akkor az i9506 os modelt keresd ez a legerőseb (van ezen kivûl még egy 8 magos procivan de ez nagyon ritka shv-e300s)

2016. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat :) Igen hasznaltban gondolkodom azon belul is azt :) Akkor ezen belul a madik kerde azt hol lehet megnezni hogy milyen ?
2016. febr. 6. 17:28
 4/4 A kérdező kommentje:
I9506 pontosabban ezt :) hol írja ?
2016. febr. 6. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!