Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefont...

Milyen androidos telefont ajánlanátok maximum 20. 000 Ft-ig?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy igényeim, nem kell csúcstelefon. Az elvárásaim csak ezek: Zenehallgatás, videónézés, wifi, youtube nézés, telefonálás, meg hogy ne merüljön le 2-3 óra zenehallgatás alatt.

Szóval egy alap androidos telefon kellene. :) Tudtok tippeket adni?


2016. febr. 10. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Ilyen összegben használható androidos telefont sajnos nem kínálnak, mindegyik hulladék!

Javasolni tudom, hogy inkább windowsos Microsoft telefont nézzél, azok legalább megbízhatóak!

2016. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az van ilyen árban? Tudnál esetleg ajánlani egy pontos típust?

Sajnos nem értek hozzá, ezért tettem fel a kérdést. :(

2016. febr. 10. 19:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Windows Phone-osból is csak 3 van ennyiért: Lumia 435 Dual, ZTE Tania, vagy Archos 40 Cesium.
2016. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Microsoft Lumia, ennyiért androidost biztos nem éri meg
2016. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Ennyiért inkább egyiket sem,hiába dicsérik itt annyian a WP-t,annak se árt a jó hardware,ugyan úgy kínlódás meg a kijelző és az anyaghasználat nagyon rossz,a hangszóróról ne is beszéljünk....Inkább gyűjts még egy Lumia 640-re vagy egy Doogee X5 Pro-ra.
2016. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
20 ezerért nagyok az elvárásaid.. 40ezerért esetleg
2016. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem foglalkoztam eddig a telefonokkal, így nem tudom hogy mik a reaális elvárások. Nem semmi, régebben egy fapados 10.000 Ft-os telefon mindent tudott amit én leírtam (kivéve wifi), de volt rajta sima net, bírta 1 hétig az akksi, zenét videót tökéletesen lejátszott, még youtube is volt rajta, és még gagyi is volt a telefon. Mivé lett a telefonipar? 20.000 Ft-ért nem lehet zenét hallgatni meg videót nézni, meg netezni egy telefonon? Mikből készülnek ezek, fából?
2016. febr. 10. 20:31
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha egyszerű érintőst veszel, az jó, nincs ami megakadjon, a leírt alapdolgokat tökéletesen teljesíti. De ha okostelefont akarsz, az már olyan, mint egy nagyon kicsi számítógép, abban a bővebb felhasználású és a külvilágra érzékenyebb szoftver mellett van benne processzor és ram, amiből ilyen olcsón bizony csak csigalassút (processzor) és harmatgyengét (ram) lehet kapni, idegileg kikészülsz, hogy állandóan akadozik, fagy, egyszóval használhatatlan.
2016. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Most tömeggyártás van,ahogy minden másban is.Régen megfeleltek a régi telefonok,ma már nem de olcsón jót valóban nem kapsz,ahogy a P4 is régen jó volt mára meg elavult.
2016. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha 25 ezerig fel tudsz menni, akkor Doogee X5 talán a legolcsóbb Androidos, ami viszonylag jónak mondható, bár engem az se nyűgözött le. 1 GB ram van benne, ami hardverfüggő rendszernél (Android) éppen a minimum, ami manapság kell egy telefonba, az 1.3 GHz 4 magos processzor pedig alapjába véve jó lenne, de csak 32 bites, nem pedig 64, ami itt különösen fontos, mivel technológiailag a MediaTek gyártja az egyik leglassabb processzorokat. A kamerát mondjuk nem említetted, így csak mellékesen jegyzem meg, hogy a képminősége is csak épphogy elfogadható, de azért látványosan pixeles.
2016. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!