Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia x2 vagy xl telefont...

Nokia x2 vagy xl telefont miért nem forgalmazzák már? Honnan tudnék mégis szerezni ilyen telefont ami új?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nézz normális Androidos vagy Windowsos telókat helyette.
2016. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy bukás volt az egész széria. Ezért nem forgalmazzák.
2016. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor mondanátok legalább IPS kijelzős, 1gb rammal és legalább dual core processzorral rendelkező telefonokat, ami nem kínai, nem klón és 30e Ft körül van, valamint itthon megvásárolható? Szerintem nincs ilyen...
2016. febr. 13. 13:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Ugye hogy nincs... de köszönöm azért a válaszokat.
2016. febr. 13. 15:50
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Azért van egy pár ilyen telefon.

Amúgy nem tudom, hogy miért baj, ha kínai. Se minőségben, se teljesítményben nem rosszabbak (az olcsó árkategóriában még jobbak is) mint a régebb óta ismert gyártók. Még most is sok a szemét, mert sajnos az mindig lesz, de egyre több a vállalható, jól teljesítő kínai készülék is.

2016. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Előfizetéssel még 30ért iPhone 5s is van:

[link]

De még egy rakás telefont fel lehetne így sorolni.

2016. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez még mindig a Nokia mániás kérdező akinek minden álma az elbaszott X sorozat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Egyrészt f..sznak ragaszkodsz annyira a papíron lévő dolgokhoz, mint IPS kijelző? Az álmaid Nokiájában is hiába IPS, attól még szarabb mint egy normális TFT.


Azt sem tudom honnan szeded a 30 ezres "álomhatárt, mikor az X sorozat is 40 ezer felett indult. Újonnan meg a büdös életben nem fogsz találni, mert minden normális helyen megszabadultak tőle.


Még ha valami viszonylag értelmes telefon mellett kardoskodnál, akkor megérteném, de pont a Nokia X sorozat? :D Elb..szott oprendszer, végletekig gyenge hardver, tulajdonképpen amit lehet azt elrontottak rajta...ennyi erővel ha megveszed a legolcsóbb, Lumiát, már mérföldekkel előrébb vagy.


De itt van lehet olcsóbbak között válogatni:

[link]

2016. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem nincs gondom a kijelzőjével, nem tudom miért szidod. Akármerre fordítom, nincs szín invertálódás, sőt semmilyen változás nincs, a fényerővel sincs gondom, a felbontás 480x800, 4 colos, de ahogy néztem a többi 4 inches telefonnak is ez a felbontása ebben a kategóriában.

Azért akarok megint IPS kijelzőst, mert pl. anyósom lenovoját már kicsit is forgatom, egyből invertálódik és sötétül a kép. A nokia mellett meg azért tartanék ki mert megbízhatónak találom. Pl. volt egy 26e Ft-os Xperia Minim, 1 hónap után szervízben volt, és utána még 2x két hónapon belül, ugyanazzal a hibával, el is adtam...

Előfizetésről meg csak annyit, hogy oké fizetem a magas havidíjat amit ki se használnék teljesen + a telefon havidíja és ezt két évig.

2016. febr. 13. 17:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél használtan egyet ha ennyire kell... :D
2016. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!