Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apk downloadert hogyan...

Az Apk downloadert hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Ezt próbáltam először:

[link]

Beuillesztettem a Google play-ről az alkalmazás linkjét, és rámentem arra, hogy "generate download link". Ezután rámentem arra, hogy "click here to download com.appster.dal now" (A dal című műsorhoz szeretném letölteni a szavazós alkalmazást.) Erre az jön be, hogy "404 not found".


A másik, amit próbáltam:

[link]

Itt is beillesztettem, aztán "add and generate download link" utána rámentem arra, hogy "download APK file direct", erre azt írja, hogy "A Dal 2016 3.0.2 .apk is now downloading" de semmi jele annak, hogy töltődne, semmi nem történik.


Hogyan tudnám letölteni, valamit rosszul csinálok? Chrome-ban és Firefox-ban próbáltam.



2016. febr. 13. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

A chromehoz kell, hogy legyen egy kiegészítő amivel közvetlenül a Playről tudod letölteni az apk-t.

Vagy vegyél egy wifi routert és akkor nem kell ezekkel vacakolni.

2016. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hogyan keressem meg ezt a kiegészítőt?

(Erre az egészre azért van szükségem, mert a telefonomra közvetlenül nem tudom letölteni az alkalmazást, mert azt írja ki, hogy nincs elég hely. Pedig van. Szóval előbb a számítógépre mentem le, és aztán emailből töltöm le a telefonra.)

2016. febr. 13. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Töröld a gyorsítórárat és indítsd újra a telefont. Én legalábbis ezt szoktam amikor a helyhiány miatt reklám pedig van 600MB szabad helyem.
2016. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom törölni a gyorsítótárat? Android, Alcatel OT Pop C5
2016. febr. 13. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Beállítások-->Alkalmazások és ezen belül az alkalmazásoknál egyesével tudod törölni őket.
2016. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az összes alkalmazásnál egyesével töröljem?
2016. febr. 13. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Én általában csak 1-2nél szoktam (amiket sűrűbben használok), amúgy a Play van cach cleaner egy csomó azzal egyszerre lehet törölni mindet.
2016. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez a gyorsítótár-törléses módszer bevált, köszi!

De az eredeti kérdésre még mindig nem tudom a választ.

2016. febr. 14. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!