Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy nokia 3310 telom....

Van egy nokia 3310 telom. Szereztem ra átlatszo elo es hatlapokat. Eleg jol nez ki. Szerintetek ciki ha ezt hasznalnam a mai modern vilagban?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 14:30
 1/4 anonim válasza:
Feltűnést keltenél vele, ha használnád, az biztos. :D De nem ciki szerintem, retro hangulata van, mint egy régi autónak. Nem a képességei teszik különlegessé, hanem időtállósága. Abban a korban még nem volt tervezett elavulás, a minél hosszabb élettartam cél volt a gyártók részéről. Nekem 3330-as pihen a fiókban, nagyon régen töltöttem fel, nem tudom, felvenné-e még a töltést, ha igen, hibátlanul működőképes. Meg van még egy sárga kihúzható antennás Alcatel OT easy téglanehéz telóm is, azt is régen töltöttem, pedig gyönyörűen lehetett vele telefonálni. Gondoltam, egyszer majd mikor mindenki nagyképernyős érintőkijelzős miniszámítógépnek beillő telefonnal rohangál, előveszem a zsebemből a metróban a bejövő hívást fogadni. :D
2016. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom en igazabol azert hasznalnam regen a 2002 korul volt egy ilyenem nagyon jo meno telefon volt . Meg mindig az mivel mennyien dicserik igy meg ugy,bar az akksim max 1,5 napot bir de az epp eleg. Szeretem a retro cuccokat regebben volt kb 40darab ilyen retro telom,de sajna en hulye eladtam mert minek... Gondolom nincs sehol sem ilyen gsm bolt ahol lehet kapni ilyen regi telefonhoz barmi alkatreszt jol sejtem?
2016. febr. 14. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazi felüdülés lenne egy ilyet látni az unalmas okostelefonok után valakinek a kezében, használd nyugodtan!
2016. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
aliexpressen nézd meg hátha vannak alkatrészek. Nekem van 3 egész telefon és egy alaplap is + elő és hátlap :D
2016. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!