Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Úszott a garancia az iphoneomról?

Úszott a garancia az iphoneomról?

Figyelt kérdés
szóval ugye van ez az új baromség hogyha vissza állítod a dátumot 1970. jan. 1-re akkor nem kapcsol be többet a telefon. nekem az egyik ismerősöm megcsinálta, és ugye nem kapcsolt be pár napra rá amikor észre vettem. Találtam egy videót ahol lehúzta az aksit a srác a telefonról, és jó lett minden. ugyn ezt meg is csináltam (persze közbe figyeltem mindenre hogy nehogy megsértsek valamit ) és azt is olvastam hogy ebben az esetben a garancia az már nem érvényes

2016. febr. 14. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

És a megpróbálod resetelni?


[link]


esetleg DFU mód?

2016. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már jó a telefon.. ezzel a aksi lehúzással szerintem vissza állt valahogy
2016. febr. 14. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kellett volna szétszedni!! Szóval igen a garancia az valószínűleg ugrott.
2016. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát de most ez olyan mintha szimplán leszedtem volna a hátlapot egy átlag telefonon..meg kivettem volna az aksit.
2016. febr. 14. 15:08
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Nem olyan, mert az IPhone csavaros. Komolyan egy dátumtól besz@rik a "világ legjobb" telefonja?
2016. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem szarik be meg igazából azt sem értem miért írjál hogy nem lehet utána semmit csinálni vele...
2016. febr. 21. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!