Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem találom, a névjegyek...

Miért nem találom, a névjegyeket a telefonomban?

Figyelt kérdés

Egy pár napja azt vettem észre, hogy a telefonom csak azokat a számokat ismeri fel, amik a telefonba vannak elmentve. Azokat amik az SD kártyán vannak, eltűntek!

Próbáltam már többször is azt, hogy importálás SD kártyáról, de úgy sem sikerült :( Segítsetek!!! Előre is köszönöm!



2016. febr. 14. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ezt érthetően átfogalmazni. A sd-re lehet menteni a kontaktokat, de nem onnan olvassa a napi használatban.
2016. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

honnan olvassa be?

nem nagyon értek ezekhez, ezért gondoltam inkább itt kérdezem meg.

2016. febr. 14. 19:24
 3/5 A kérdező kommentje:
mert lehet hogy akkor mással van a baj nem pedig az sd-vel.
2016. febr. 14. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:

A telefon memóriájában valahol egy adatbázisban vannak a kontaktokl. De ezt lehet exportálni (és importálni) az sd-re időnként mentés céljából (ekkor egy vcf fájl készült) vagy szinkronizálni a gugli fiókkal.


"Azokat amik az SD kártyán vannak, eltűntek! " És szokás szerint ki kéne találni, hogy valójában mit szeretnél.

2016. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval. Meg szeretném találni a névjegyeimet, mert nem találom őket sehol.
2016. febr. 16. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!