Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone! Hogyan lehet ezt...

Iphone! Hogyan lehet ezt beállítani?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet beállítani úgy az iPhone-t,hogy letölthessek az App Storebol ingyenes alkalmazásokat,úgy hogy ne kelljen meg adnom a bankszámla számomat meg ilyeneket?

Mert eddig be volt állítva,hogy nincs bankkártyám,és le tudtam tolteni tok jol a dolgokat. De most nem enged semmit se letölteni...

Miert van ez?



2016. febr. 14. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
ha az app store-ból töltesz le nem kell megadni a bankszámlaszámod stb csak a kódot és/v ujjlenyomatot. AMikor csináltál apple ID-t akkor meg kellett adni valamilyen bankszámlát. Én amikor még nem volt, anyumét adtam meg, hogy ne zaklasson a telefon emiatt - és nem nyomtam le a szüleim kártyáját egyáltalán. De nekem anno nem is engedett továbblépni bankkártya hozzáadása nélkül. Érdekes hogy akkor mostanában ezt engedte. Most meg akkor megint nem? ... Furcsa ez nekem. Adj meg valami számlaszámot, és békén fog hagyni. Nem értem a "meg ilyeneket" kifejezést a kérdésben. Mit kér még? Akkor neked nincs is befejezve a regisztráció. Egyáltalán mit ír? Lehet konkrétabban? Nekem ez így nagyon homályos... :(
2016. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mik azok a meg ilyenek? mert az azért nem mindegy.

nekem sosem volt megadva bankszámom oszt mégis működik

2016. febr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!