Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy alsó-közép...

Most vettem egy alsó-közép kategóriás Androidos telefont, mikre kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés

Illetve miket érdemes kerülni, letiltani, telepíteni?

DogeeX5-ös telefonról van szó. (Ennél jobbra, gyorsabbra, drágábbra nincs szükségem)


Ez az első ilyen telefonom. A számítógéphez értek, szóval hamar belerázódom, de nem akarok nagy baklövéseket véteni. Ccleaner, vírusírtó, böngésző?


2016. febr. 15. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy chrome-ot, egy ccleanert (ritkán használom) és egy vibert raktam fel. (doogee x5 pro) tökéletesen működik, nem tiltottam le semmit.

A vírusírtó , nagyobb tisztító appok teljesen feleslegesek.

2016. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vírusírtó meg takarító alkalmazások tök feleslegesek, minden másból meg azt teszed fel, amit használni akarsz.
2016. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ccleaner, vírusírtó" Először is gyere le ezekről a vérpitikés beidegződésekről, mert pont ellenkező hatást érsz el. Ha semmiképpen nem tudsz létezni "tisztítóapp" nélkül, akkor pl. az SDmaid, az korrekt program, de be kell állítani, mit csináljon, szóval a felhasználói IQ-ra szükség lesz. Telepíts a Playról, ezzel a lehetséges problémák 99,99%-ától védve leszel. Próbálj ki mindent, ami érdekel, nem kell fosni. Majd kipróbálod a böngészőket is. Ha a teló meglassul vagy kiakad, akkor nyomsz egy hard resetet és kezded előlről :))

"A számítógéphez értek"

Ez jó, csak itt pár dolog nem úgy működik, mint a pc-n, és az sokakat őrületbe kerget, pl appkiller mánia és hasonlók.

[link]

Egyébként meg olvasni, olvasni...

[link]

[link]

2016. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

Egyébként vírusírtót és CCleanert ismerősöm ajánlott, ezért is említettem meg példaként. Őszintén szólva sokmindent nem akarok csinálni: Böngészni, zenét hallgatni.. telefonálni. Aztán majd kiderül milyen lehetőségek rejlenek benne. :)

2016. febr. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!