Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használhatom ezzel a töltővel?

Használhatom ezzel a töltővel?

Figyelt kérdés
Vettem egy iPhone 6s-t, amihez amerikai töltőt küldtek. A bolt cserélte, azonban úgy tűnik a kapott töltő nem eredeti, és csak 0.7A (az eredeti 1A). Lehet valami baja a telefonnak azon kívül, hogy lassabban töltődik fel?
2016. febr. 17. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
azon kívül semmi, sőt még egy lehelletnyivel kíméli is.
2016. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen jót ír az egyes , mert egyáltalán nem kiméli a gyengébb se. A telefon annyit vesz töltéskor fel amennyire bevan "állítva" . Például ha 0.65 A-t vesz fel , akkor töltheted 3 A-rel, nem fog többet felvenni. Én az ebay-ról vettem egy CHARGER DOCTOR-t, ez pontosan megmutatja mennyit tölt, illetve mennyit vesz fel a telefon.
2016. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez az.

[link]

2016. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!