Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerettem volna belépni az...

Szerettem volna belépni az iCloud-omba és ezt írja ki "Ez az Apple ID biztonsági okokból zárolva van. " . Mi történt vele? 100% tudom a fiókhoz tartozó jelszót! Hogy lehet feloldani?

Figyelt kérdés

Mikor a feloldásra mentem a 2.-odlagos e-mail címem megszűnt.

Az 1. biztonsági kérdésre, pedig már nem tudom mit írtam be "Mi az álom állás?"

Ilyenkor hogyan lehet feloldatni a fiókomat? Ha valahová bemegyek személyesen feloldják?



#iPhone #zárolt fiók #Apple ID kezelés #biztonsági okokból zárolva van #elfelejtett kérdés
2016. febr. 17. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

igen, az lenne a legbiztosabb, vagy ha legalább telefonon felhívnád a supportot.


ezt a biztonsági kérdéses dolgot én is rohadtul idegesítőnek és régimódinak találom. próbáltam húzni-halasztani, hogy nem adom meg, de webes felület már csak úgy engedett be, ha előbb beállítom...persze azóta már én sem biztos, hogy tudnám őket...mondjuk nekem idáig nem volt szerencsére olyan gondom, ami miatt használnom kellett volna őket.

2016. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, már sikerült.


[link]

itt kértem visszahívást, s Ők hívtak a megadott időpontban. A biztonsági kérdésekből 3ból 1re tudtam a választ + a telefonomra is küldtek ki kódot. Rá 24 órára jött az e-mail ami alapján tudtam módosítani a jelszavamat.

Majd ismét [link] weboldalon visszahívást kértem, ott lenullázták a biztonsági kérdéseket , így sikerült 3 újat megadni + 1 e-mail fiókot is.


Most már tudom megint használni.. Rémmellem nem akarják megint feltörni..

2016. febr. 19. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!