Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elnémult a telefonom. Ilyenkor...

Elnémult a telefonom. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Azzal a problémával fordulnék felétek, hogy elnémult a telefonom. Hiába veszem maximumra a hangerőt, semmi hangja nincs. Hívásnál, vagy fejhallgatóval van egyedül hang. Hívásnál is csak akkor, ha kihangosítom. Gondolkoztam rajta, hogy lehet a hangszóró adta meg magát, de akkor kihangosítva se lenne hang. Vagy több hangszóró található a telefonon?

2016. febr. 18. 17:42
 1/1 A kérdező kommentje:
Kicsit alaposabban átgondoltam, és arra jutottam, hogy van az előlapi hangszóró, amit hívásoknál, és úgy általában használ a telefon, és van, amelyiket kihangosításnál használ. Tehát elvileg az előlapim adta meg magát.
2016. febr. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!