Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet a Telenorban...

Miért nem lehet a Telenorban kapni iphone 6S plus 64gb-ot?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolom mert elfogyott. 16 gigásból meg valószínű hegyek állnak benn náluk, mert azt csak az vesz, aki nem igazán használni veszi, és elfér rajta.
2016. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az lehet.. Csak azért veszik mert ez ám iphone :D

Most nézem, hogy a sima 6-osból persze van 64 és 128 gb-s is :

2016. febr. 19. 10:33
 3/8 anonim ***** válasza:
hát igen :D nekem is 64 gigás 6 van. nekem nem hiányzott sem a 4K-s videófelvétel(mivel nincs olyan eszközöm, amivel értelmesen vissza is tudnám játszani :D), meg a 3D touch sem, másban meg nincs igazán lemaradva 6S-hez képest :D
2016. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Függetlent vegyél, van minden színben. :D
2016. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék egyszerre annyi pénzt kifizetni, kedves utolsó :P
2016. febr. 19. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor adj le előrendelést. Telekomnál lehetett ilyet csinálni, biztos Telenor is nyújt ilyen szolgáltatást.
2016. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, pont ugyanez volt a bajom nekem is, csak a T-mobile-al. 64 GB egyáltalán nem volt, sem az üzletekben, sem a weboldalon. Mindig leráztak azzal a dumával, hogy "sajnos jelenleg nincs készleten, de érdeklődjön a jövő héten is"...aztán persze megint nem volt, a végén meg már egyáltalán semmit sem mondtak, hogy mikorra várható. Gondolom, azért van egy így, mert a 64 Gb-os a legkeresettebb. A 16-ost nem éri meg megvenni, a 128-as meg nagyon drága, plusz nem is mindenki használná ki (pl. én sem). Plusz a 128-asból csak Space Gray meg Gold volt, én pedig Silvert akartam. Lényeg a lényeg, meguntam a folyamatos ígérgetést, így gyűjtögettem még egy kicsit, és megvettem kártyafüggetlenül, 64 Gb-osan ezüst színben. A T-mobile meg elmehet a búsba.
2016. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ha készpénzre akarod megvenni a telefont akkor nem éri meg, hisz nincs vagy épphogy valami minimális a differencia.

3gs idejében megérte, talán valahogy a 4s-5 tájékán lett baromi nagy áremelés.

Esetleg még nézhetsz eladó darabokat is, amikre van mondjuk 1-2 hónap híján 1 év garancia.

2016. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!