Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon eladást hogy...

Mobiltelefon eladást hogy kkell jól csinálni?

Figyelt kérdés
Eladnám a telefonomat, de nem tudom, hogy származhat-e bajom abból, ha aki megveszi, és esetleg illegális dolgokat csinál vele, akkor engem elővehetnek-e? Sim kártyát nem adom hozzá, de a nevemen van a telefon. Azonosító alapján lehet bajom ilyen esetekben? Kicsit túlaggódom a dolgot, de nem adtam még el ilyesmit, ezért kérdezem, mert nem tudom mi a szakszerű.

2016. febr. 19. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Őrizd meg az e-maileket amik az eladást bizonyítják, nagyjából ennyi. Meg csinálj gyári visszaállítást mielőtt eladod.
2016. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek elegendőek? A gyári beállítás visszaállítását megcsináltam, és formáztam, de az imei szám attól még megmarad. Adásvételi szerződésen gondolkoztam még, de mivel nem nagy értékről van szó, ezért nevetséges.
2016. febr. 19. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyárira visszaállítod, írtok egy adásvételit és ennyi. Neked a sim kártyára van kötelezettséged, ha nem tévedek úgy általánosságban...
2016. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. Amúgy megbízható személynek adnám el személyesen, de ha mégse, akkor megbíznám valamelyik jó ismerősömet, hogy adja el, és ennyi részt adjon belőle, a többit meg elteheti, csak ezek elkerülése végett kérdeztem.
2016. febr. 19. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges ezzel mást megbízni, gyakorlatilag a semmire fizetnél...
2016. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gyári visszaállitás nem minden esetben töröl mindent. Én is vásároltam már ebayről tabit (android) amit a tulaj legyárizott de a Photos mappában ott voltak a fényképei. A Gallery nem mutatta ki, de egy FSExplorerrel ki tudtam menteni.

Szóval vigyázz ha csináltál a telóval kényes fotókat, győződj meg hogy nem lehet visszaállitani.

2016. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!