Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ellopták a telefonomat,...

Ha ellopták a telefonomat, akkor hol érdemes keresni? Google Android Eszközkezelőt már próbáltam, de nem ír ki semmit, csak az utolsó bejelentkezést arról a napról amikor még nálam volt. Rendőrségen tettem bejelentést, megadtam az IMEI számot is.

Figyelt kérdés

Félek, h nem fogják megtalálni. Szerintem eladták. Budapesten hol érdemes utánajárni, milyen boltokban? Rendes GSM boltokban biztos nem adták el,ott megnézik az IMEI számot is, és ha a rendőrség jelentette,akkor ők látni fogják, h a telefon lopott nem?

Esetleg hol lehetne megkeresni?Fekete GSM boltokban? Pl.: Nyugati,Keleti,Piacok? Értitek mire gondolok. Tudom, hogy az esély 0%, de még reménykedem. :(



2016. febr. 19. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet felrakják a netre vagy alkatrésznek adják el.

Az android eszközökezelővel meg csak addig van esély amíg kapcsolódik a netre és törölték ki belőle a google fiókot amivel eddig be voltál jelentkezve a telefonon.

2016. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves #1!

Igen, az Eszközkezelőt rögtön azután próbáltam, ahogy hazaértem, de semmi. Szóval valószínűleg visszarakták a gyári beállításokat rajta, ezért nem mutatja, egyébként azóta sem. :(


Vatera,jófogás oldalakat néztem,de ott mindegyik dobozos,töltővel,stb. ezért nemhiszem,hogy oda tették volna fel,vagy azok között lenne :(

2016. febr. 19. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Most mar keso banat, de ha meg az ellopas alott beleegettel volna a ROM-ba egy lopasgatlo progit peldaul Cerberus-t, akkor aki ellopta a gyari visszallitas utan is ha fellepett volna a netre rogton lattad volna a terkepen hol van a telefonod.

www.cerberusapp.com

2016. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!