Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még 2016-ban iPhone...

Megéri még 2016-ban iPhone 5s-t venni?

Figyelt kérdés
Nem volt még iPhone-om, csak androidos telóm, és most készülök új telefont venni. Gondolkodtam még egy LG g3-ban is, mert előző telefonom is LG volt. Ez a két telefon tűnik legreálisabbnak a pénztárcámat illetően. Vélemény a telefonokról, vagy a döntésemről?

2016. febr. 21. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ meddig tervezed használni és mik az igényeid.
2016. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó széria, két évig még tökéletes kis telefon lesz. Van ismerős aki az iphone 4-et is használja még és tökéletesen működik neki, pedig az már 5-6 éves széria.
2016. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem túlzottan terhelném le egyik telefont sem. Egy-két játékot tennék rá maximum, és amit elvárnék tőle, hogy szép képeket készíthessek vele, vagyis ne keljen mindig magammal hurcolnom a fényképezőgépemet, ha egy kicsikét szebb fotót szeretnék készíteni. Ezenkívül alapvető funkcióit használnám a telefonnak, telefonálás, Facebook, +hírek olvasására. A hardvere nem igazán érdekel, azaz mindegy h Dual vagy Quad core, vagy 1.2 GHz vagy mit tudom én. A gyors és praktikus használhatóság, és egy kicsit a fényképező minősége a fontos összességében nálam.
2016. febr. 21. 20:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és minimum 2 évig terveznék vele előreláthatólag. iPhone-nál 16 GB-os elégnek bizonyulhat kb 1000 zene, + fényképekkel együtt, meg persze a plusz appokkal?
2016. febr. 21. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
2 évig jó lesz még az 5s. Azt válaszd.
2016. febr. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5s, de inkább a 32 gigás.
2016. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Slenderman123 válasza:
Igen megèri! Èn is most tervezek telefont venni ès egy Iphone 5s 16 Gb-ost szeretnèk..ès szetem eleg 16 gb böven! Tegyukfel van ugye 12,5 Gb amit felhasznalhatsz...ebbol pl. 6 Gb-ra letöltessz alkalmazasokat ès mèg 6 Gb-ra kèpeket ès zenkè... az szerintem boven eleg.
2016. nov. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!