Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo S898t+ ra magyar...

Lenovo S898t+ ra magyar android operációs rendszer honna lehet telepíteni?

Figyelt kérdés
Okos telefonon volt magyar android operációs rendszer de egy laza "Upgrade system? Yes/no" Yes válasszal el is tűnt. Ép hogy csak van rajta angol. Hogyan lehetne egy magyar android operációs rendszert telepíteni??? weboldalak érdekelnének meg bármilyen tanács. Pc már többször telepítettem operációs rendszert. De okos telefonra még nem. Állítólag ha nagyon ügyes az ember még haza is vághatja az okos telefonját. Honnan lehet letölteni magyar operációs rendszert ???

#android magyar operációs rendszer
2016. febr. 22. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha volt rajta gyárilag, és véletlenül elállítottad, akkor elvileg lesz is rajta, ha nemcsak a telefont, hanem az egész rendszert újraindítod (hard reset). De előtte ne felejts el csinálni egy biztonsági mentést, nehogy elvesszenek a fájlok.

Ha így sem sikerül, akkor Google Play-ből töltsd le a MoreLocale 2 appot, igaz ettől nem lesz tökéletes, csak olyan akcentusos magyar a menü, de más ötletem nincs, ezeket az eljárásokat ismerem csak. :(

2016. febr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!