Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van értelme most venni iphone...

Van értelme most venni iphone 4s-t?

Figyelt kérdés

Meghalt a telefonom,és mindenképp kell vennem valami mást.

Lenne rá max 40ezrem,de az androidot gyűlölöm,és igazából most egyik teló sem tetszik.

sokan mondták,hogy az iphone megbízható,így most kipróbálnám azt.

viszont ennyiért csak ezt kapok,de túl réginek érzem.

semmi extra kívánságom nincs,csak az alap dolgokat használnám,játszani nem ezen akarok.


2016. febr. 27. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Max 40, az már erősen behatárolja a lehetőségeidet.

Pont az a sáv ahol a jó állapotú gyenge és a rossz állapotú normálisabb készülékek találhatóak a használt piacon.

Ha megelégedsz a készülék adottságaival, tökéletes társ lehet a mindennapokban egy jól működő darab (ha egy sz@rt fogsz ki ugyanúgy megkeserítheti az életed mint a többi).

2016. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ennyiért bőven kapsz újat. Nekem haverom 20 ezerért adta volna, szinte karcmentes állapotban. Keress neten, már 50 ezerért 5-öst adnak. Ennyire megy az ára lefelé, amióta megjelentek az újabb készülékek.
2016. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*nem újat, nem jól írtam, normálisat akartam
2016. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minimum 5s-t vegyél, ha lehet használtan, régebbieket nem szabad már megvenni.
2016. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Tellene többre is,de nekem ennyi a lélektani határ.Nem szoktam sűrűn telefont venni,tényleg csak akkor ha az előző annyira kiöregedett,hogy menthetetlen.A telefont csak telefonálásra tartom,nekem nincs értéke.

Nézegettem az 5-öt is,de a legtöbb helyen még mindig 70-80-ért megy.Akkor megyek még egy kört.

De boltból szeretnék,ahova a hasznaltakat adják be.Ott mennyire lehet rizikós hogy átvernek?Nem értek hozzá,bármit bemagyarázhatnak...

2016. febr. 27. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!