Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 lite vagy huawei...

Huawei p8 lite vagy huawei ascend p7-t?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni? Árban nincs nagy eltérés még lg zero-t néztem h ekörül van árba...
2016. febr. 27. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

LG Zero-t felejtsd el...

A 2 közül P8 Lite.

2016. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

LG Zero tényleg felejtős, kevesebb ram van benne, és rossz az ár-érték aránya, nem éri meg! Nekem a P7 van, ez nagyon jó, én elégedett vagyok vele. Amikor vettem, néhány nappal utána jelent meg a P8 Lite. Erről személyes tapasztalatom nincs, viszont papírforma szerint valamiben ez jobb, valamiben a P8 Lite, ha most kéne vennem, nem tudnék dönteni.

Ami lényeges különbség:


P7: nagyobb felbontású kijelző és előlapi kamera, nagyobb akksi, jobb üzemidő.


P8 Lite: gyorsabb processzor, nagyobb microSD-bővíthetőség


Szóval több dolog a P7 mellett szól, viszont a P8 Lite olyanokban különbözik, amiket abszolút nem lehet elhanyagolni, főleg mivel például a processzora fényévekkel gyorsabb, nem kicsi a különbség. A lényeget leírtam, innentől rajtad áll a dolog.

2016. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!