Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez megéri? (Új...

Szerintetek ez megéri? (Új telefont szeretnék vásárolni és meg-e éri ha megvenném? )

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék vásárolni egy iPont, mert sok helyeken mondták, hogy ezek nem tudnak lefagyni úgy mint ahogy, az Androidos telefonok. 24.000 Forintért láttam eladó, alighasznált iPont, de azt mondták, hogy sajnos Wi-Fi hibája van. Nagyon szeretnék venni egyet, a Wi-Fi hibát meg tudom javíttatni valahol? Ez így meg-e éri szerintetek?

#iPon #telefonvásárlás #Wi-Fi hibát megjavíttatása #okokostelefon
2016. febr. 28. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ipon az egy webshop.

Szóval mit is szeretnél venni?

2016. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
iPhónet szeretnék venni, mert 24.000 ért van forintért csak sajnos használlt a telefon. Az a baj hogy Wi-Fi hibája van és ezért ilyen olcsó. Csak nem tudom, hogy ez nem-e baj, ez így megéri szerinted? Mert a jó álapotú az drágába kerül.
2016. ápr. 25. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen modell?

Amúgy a wifi hiba elég nagy gond. Amúgy 24ezer körül vannak egész normális iPhone 4 meg 4S-ek. Csak sajnos barmi régi modellek már.

2016. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Modellilag egy 4-ről van szó. De viszont hibátlan IPone meg csak 30 ezerér van de az is használtot. Nekem az sokba kerűl, ezért akarom a megvenni a Wi-Fi hibást.
2016. ápr. 27. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

[link]

[link]


Tessék, vannak hibátlan iphone 4/4s-ek is ilyen árban.

2016. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!