Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a UPC...

KyrieIrving kérdése:

Mi a véleményetek a UPC mobilról? (elsősorban mobilnet szempontjából)

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy előfizetek mobilnetre a mobilomra.

Néztem a UPC Mobil-t, és aránylag elég olcsón korlátlan netet adnak. A Freedom Basic csomagot néztem ki.

Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? Megéri vagy nem?



2016. febr. 28. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én használom az 1mb/s-est. Nagyon jó, sokat használom és végre olyanokra is használhatom a telefonom -amire való- ami azelőtt eszembe sem jutott. Pl. mobilon tévézni a metrón reggel munkába menet. Szóval épp elég gyors, és tényleg korlátlan. Elvileg a szabályzat tiltja viszont, hogy megoszd. De engem nem érdekel, ha vidéken vagyok és dolgoznom kell akkor is tolom a laptopra a netet és még arra is jó. Szóval ajánlom. Persze nagy előny, hogy nimcs konkurencia, a fene érti ezeket a dinoszauruszok korabeli magyar "szolgáltatókat"
2016. márc. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem freedom m. A basicben nincs korlátlan net és ingyen hívás sem (ha az a 2000 ft körüli)
2016. márc. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!