Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 115 ezer forintért melyik...

115 ezer forintért melyik telefon a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Én az LG G4-et néztem ki, már a megrendelésének küszöbén vagyok, de ha 'neadjisten tudtok jobbat/jobb választást, akkor sürgősen írjátok.

Igazából átnéztem rendesen a lehetőségeket, de lehet, hogy elkerülte valami a figyelmem.

A G4 vetélytársai elvileg a Samsung Galaxy S6, Huawei P8, HTC One M9 és az Apple iPhone 6 Plus.



2016. febr. 29. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A huawei nagyon jön fel, valamint a honor 7 is ilyen arfekvesben van, az is nagyon jó telefon, nézz utana!
2016. febr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tényleg nem rossz a Honor 7 sem. 20 mpix-es kamera jónak néz ki, bár a G4-ben éppen a kamerát dicsérték agyon. Honor 7-nél 0,3"-lal kisebb a kijelző, bár ez még lehet, hogy előny is. Viszont az 1080 x 1920-as felbontása már nem az az 1440 x 2560-nal szemben. A Huawei hardvereit annyira nem ismerem. Üzemidőben valószínűleg jobb a Honor 7, mert nagyobb kapacitású az akksija (3100mAh), és kisebb kijelzőt is táplál. Számomra a dual sim-es kialakítás nem számottevően fontos. A többi specifikációban nagyjából megegyeznek. Tényleg nem rossz kis masina a Honor 7 sem, de valószínűleg nem térek át rá. De azért köszi az ötletet.
2016. febr. 29. 23:50
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Nexus 6,Oneplus One,LG G4.
2016. márc. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nekem a G4 van, nagyon jó, abszolút bevált. Az akkukapacitás bizony kevés, egy napos működéses, de plusz 100 mAh nem segítene.


A Geek-ről rendeltem hozzá drót nélküli töltő hátlapbetétet meg töltőt is (együtt került 7ezerbe), így csak ledobom otthon a kis pogácsára és tölti.


A fényképezőgépe döbbenetes, ajánlom hozzá egy tripod beszerzését, mert állványról, több másodperce expozícióval brutális éjszakai fotókat is tud.


Eddig csak olyan bugos appal és oldallal tudtam akadásra bírni, mint pl. a Firefox+Index.hu kombó.


Egyetlen fájdalmam, hogy bootloader nyitás nélkül nem lehet egyelőre rootolni 6.0 alatt.

2016. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nexus 6, vagy lg g4
2016. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

LG G4.


a legjobb választás. nézd meg az összehasonlító nyugati teszteket.

2016. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem lőttem mellé (hogy is lőhettem volna mellé egy tavalyi csúcsmodellel, főleg az LG-től). Már meg is rendeltem, holnap megjön.
2016. márc. 1. 18:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Bizonyos esetben a Full HD jobb, mint a Quad HD, mert így a hardware-nek nem kell megszenvednie annyival több pixellel, vagyis nem erőlködik feleslegesen -> jobb teljesítmény, jobb akkuidő. Ha megnézed a csúcskategóriás Huawei Mate 8-nak 6 colon is csak FullHD-je van, pont emiatt.

Amúgy a G4 hiába brutáljó telefon (főleg kamerában alakít nagyot), de nálam ott bukna el, hogy nincs benne ujjlenyomatolvasó. De ha ez téged nem zavar, akkor elég jó választás lehet.

2016. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez nekem is feltűnt, és még a vezeték nélküli töltés hiánya is, de ez utóbbit, mint már fentebb olvashattuk lehet orvosolni.

Visszatérve az ujjlenyomat olvasóra, nekem nem létszükséglet, de ettől függetlenül nem lett volna baj, ha raknak bele.


Mint már írtam megvettem a telefont. Szerintetek érdemes frissíteni Lollipopról Marshmallowra? (Lehet, h hülye kérdés.)

2016. márc. 1. 19:46
 10/12 Wadmalac ***** válasza:

Én ki sem vártam a magyar szolgáltatói "hackelt" romot, feltettem az európai alap 6.0-t.

Kisebb a helyfoglalása, stabilitással semmi gond, de nekem nem tűnt fel, hogy bármi akkuidő javulást produkálna.

Van egy-két jópofa plusz funkciója, például a Google keresés már nem csak neten keres, hanem a telóban is, appok, tárhely stb.

Meg jó ötlet, hogy ha akarod, az SD és a belső tárhely összevonható, egyetlen tárhelyként jelenik meg, nem kell appokat költöztetni, játszani a szabad hellyel itt is meg ott is. De ehhez egy megbízható stabil és minimum class 10 SD kell.

Még van benne sok apró újdonság.

Szerintem érdemes váltani, a menüjét nem kócolták össze a kit-kathoz képest, meg lehet találni mindent.

2016. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!