Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma reggel elejtettem a telefon...

Ma reggel elejtettem a telefonom (Lenovo a536) szerencsétlenségemre pont az ajtóküszöbön landolt, egy szürke képernyő és ki is kapcsolt, azóta be se tudom kapcsolni, se kép se hang. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a földet érés nyomai nem látszanak és garis, akkor hajrá.

Ha nem, akkor add hozzáértő kezébe aki szétszedi és a csatlakozásokat ellenőrzi, lehet hogy az akku érintkezője letört, forrasztás levált, ilyesmi.

2016. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére volt rajta tok, így az égvilágon semmi nem látszik rajta, az előlap is karcmentes
2016. márc. 4. 11:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam hogy felrakom töltőre hátha úgy sikerül,de csak melegszik a töltőrésznél a hátulja és az előlap is.
2016. márc. 4. 11:16
 4/4 HUNGARIAN_LEADER válasza:
Nekem is ilyen telóm van de még jó. Igaz nem esett sokat :) kiváncsi vagyok mi lesz. De ha garis akkor ingyenesen meg is csinálják. Ha nem, akkor valami kis gsm javítót javaslok. Nagyábol minden városba van legalább egy.
2016. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!