Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vitamaxos feltöltőkártyás...

Vitamaxos feltöltőkártyás vodafone-os telefonomon hogyan tudom beállítani a mobilnetet? (lent kiegészítés)

Figyelt kérdés

Nem rég vettem rendeltem netet a vodafone-tól (Heti egyszeri 100Mb), küldték az SMS-st is, hogy aktiválták. Na most nekem ettől függetlenül továbbra sem működik. Az a lényeg, hogy ezelőtt ezen a kártyán még sosem használtam mobilnetet.

A telefonom: Concorde Smartphone 5005

Próbáltam a vodafone távbeállítással segítséget kérni, de ehhez a típusú telefonhoz nem tudtak segítséget nyújtani.

A telefont azóta ki- és bekapcsoltam, de így se működik.


Így próbálom bekapcsolni a netet: (Ha valami hibás van benne, vagy kihagytam valami lépést akkor szóljatok)


- Az adathasználat részlegen a beállításoknál rámegyek a VODAFONE HU fülre, majd bekapcsolom a mobiladatokat.

-Ezután visszamegyek, majd egy ehhez kapcsolódó részlegen belelépek a mobilhálózatok fülbe.

-Itt az adatkapcsolatnál be van állítva: vodafone HU

-Szintúgy ebben a fülben még rámegyek a Hozzáférési pontok nevei-re

-Ebben a Vodafone HU van bepipálva, majd megérintem, és felhozza az ehhez kapcsolódó beállításokat, amik a következők:


• Név: Vodafone HU

• APN: vitamax.internet.vodafone.net

• APN típusa: default

• Proxy,Port,Felhasználónév,Jelszó,Szerver,MMSC,MMS proxy, MMS port: Nincs megadva

• MCC: 216

• MNC: 70

• Azonosítás típusa: Nincs

• Hozzáférési pont (APN) protokollja: IPv4

• Hozzáférési pont nevének (APN) barangolási protokollja: IPv4

• APN be-/kikapcsolása: APN engedélyezve

• Tulajdonos: nem meghatározott


Ha van valakinek valami ötlete, azt nagyon megköszönném! :)



2016. márc. 4. 15:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!