Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iphone 6s mennyibe kerul?...

Egy iphone 6s mennyibe kerul? Jo telefon?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Nagyon drága 200 ezer felett van, ahhoz képest két magos processzor van benne. Ennyiből már egy alcatel pop d1-et is vehetsz, az is kétmagos és csak 20 ezer.
2016. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
A kérdésed alapján neked semmiképpen sem való, de igen, jó telefon, és ehhez megvan az ára is...
2016. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
#4 na nem mondod hogy a márkát fizeted meg... Amugy látszik neked se volt iphone-d. Az meg, hogy egy 20 ezres telóval hasonlítgatod szót nem érdemel, amúgy én nem vagyok iphone fan, de az iPhone igenis jó telefon, az árát leszámítva..
2016. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Se azt nem mondtam hogy a pop d1 jobb, se azt hogy használhatatlan az iphone!

Csak azt hogy rohadt drága egy ilyen processzorral, ami nem sokkal külömb a pop d1 processzorától. Inkább vegyél doogee x5 pro-t, jobban megéri.

2016. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
35%
Most, hogy lepontoztátok az értelmes válaszaimat, lenyugodtatok végre?
2016. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
24%
Mihez képest jó telefon e? Egyébként én nem venném meg mert csak a márkáért kell fizetni. Egy fele ilyen ismert márkából lehet venn ennek háromnegyedéért.
2016. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem azért irtam ki a kerdest, hogy itt vitassatok meg melyik a jobb telefon!
2016. márc. 5. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!