Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont hogyan érdemes...

Okostelefont hogyan érdemes tölteni, hogy az akksija sokáig jó állapotban maradjon?

Figyelt kérdés
Érdemes 100 %-ig? Hagyni kell teljesen lemerülni? Samsung galaxy grand prime, ha ez számít., lítium-ionos akksival.

2016. márc. 6. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az jött be, hogy használom, nem babusgatom :-) Töltöm, amikor akarom (kocsiban, itthon, ahol éppen eszembe jut). Teljesen lemeríteni nem tudod, minden esetre az az, amit a legkevésbé "kedvelnek" az aksik.


Ja, a nagy odafigyeléssel néhány hónappal meg tudod hosszabbítani az élettartalmát, de szerintem ennek a világon semmi értelme, csak a saját idődet rabolod vele.

2016. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maga az élettartam nagyjából megadható lenne úgy, hogy "hány százalékot merült élete folyamán összesen". Ez kb állandó. Tehát ha csak 70%-on töltöd, akkor (hasra ütök) 4000 töltésciklus benne van, ha pedig mindig semmi közelébe meríted, és akkor töltöd, akkor 1000 fölött valamivel. Ezt kitolni úgy lehet, ha többet használod feltöltve is töltőn lógva.
2016. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!