Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak SMS + internet / csak...

Draevon kérdése:

Csak SMS + internet / csak internet előfizetésre vásárolhatok valahol kedvezményesen telefont?

Figyelt kérdés

Legalább egy óráig próbáltam összehasonlítgatni különböző árakat, de egy GSM-en mindig jobban megéri azoknak, akik 5000 forint költenek telefonra egy hónapban, úgy tűnik..


Mindig feltöltőkártyás voltam, de vállalnék have 3-5000 forint havidíjat 1-2 év hűségidőre, de csak ha azért cserébe inkább több mobilinternetet és esetleg néhány SMS-t adnának, nem pedig a díjcsomag kb. 80%-a hívásokra vonatkozna.


Tudja valaki esetleg, hol lehet egy ilyen díjcsomagot testreszabni? Telenornál láttam hasonlót, de ott is csak olyat találtam ahol rámerőltették volna a minimum 80 perc belföldön fizetését...



2016. márc. 11. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A Diginél van mobilinternet.

[link]

2016. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de olyat keresek, ahol olcsóbban vehetnék egy adott készüléket mobilinternet-előfizetésért cserébe :) Elnézést, ha nem volt egyértelmű
2016. márc. 12. 03:22
 3/5 anonim válasza:
Mobilnetre csak tabot fogsz kapni. Eladod ès veszel egy telót gsmbe.
2016. márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elnézést, ha nem volt egyértelmű, de olyan csak a mesében van.

Hány éves vagy?

Miért is adnának bármit is olcsóbban? Oké, pl aláírsz pár évet és 500 forinttal olcsóbb havonta, de hogy azért még pluszba telefont is adjanak? Viccelsz?

Te lennél a szolgáltató, osztogatnád a mobilt?

2016. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5. pontot olvasd el

[link]

2016. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!