Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s hogyan kell a beső...

Iphone 6s hogyan kell a beső memória tárt hogyan kell átálitani a külső memóriára?

Figyelt kérdés
Barátom uj 6s telefonjávan van valami olyan gond ,hogy hogy a belső memoria megtelt és átakarja rakni a külsőre.

#iPhone #iphene 6s
2016. márc. 11. 21:11
 1/5 anonim válasza:
Gombostűvel addig kell piszkálni az Sd kártyát amig ki nem irja hogy Error.A viccet félretéve a beállitásoknák van olyan hogy tárhely,ott rámész hogy alapértelmezett irás-lemez vagy ilyesmi ott rámész hogy a telefon meoriája
2016. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
iPhone-ban nincs "külső memória", mivel nem lehet memóriakártyával bővíteni. Tehát ha te látsz olyat, hogy külső memória, akkor nem iPhone-ról van szó, hanem egy androidot futtató klónról.
2016. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia kedves utolsó. Lehet hogy egy USB-vagy egy kis hordozható hdd-t csatlakoztatott rá? Én is szoktam az én telefonomra, mondjuk nem iphon-om van hanem Sony xperia m4-em és ott is bekell alítani hogy felismerje és arra mentsen ha valamit letöltök vagy fényképet amit készítek. De ha nem így van akkor téged átvertek kedves kérdező mert az Iphone nem bővíthető SD-vel.
2016. márc. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: csak speciálisan iPhone-hoz (pontosabban iOS-t futtató eszközhöz) készült perifériákkal lehet megcsinálni, az azokhoz adott Appon keresztül. iOS teljesen más világ, mint az Android, alkalmazásokat "falakkal" választják el egymástól.
2016. márc. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt tudom és természetesen hogy egy iphone hoz való külső vinyóra vagy usb-re gondoltam...
2016. márc. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!