Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hibaüzenet google play áruház?...

Dominik58 kérdése:

Hibaüzenet google play áruház? (Lent)

Figyelt kérdés
Na szóval nagy segítséget kérnék hiszen letelepítettem egy úgynevezett "freedom" alkalmazást és az a gyanúm h a google play letíltotta magát hiszen annyit ír ki h "hiba történt a szerverről való lekérése során..." ezt nem nagyon tudtam megoldani ezért factory reseteltem :/ és emiatt már azt sem engedi hogy bejelentkezzem a gmail fiókkal már mindent megtettem időt állítottam stb.. De semmi ugyhogy arra kérlek ha tudsz valamit légyszives ird le

#Google #alkalmazás #letiltás #ír #kérés #letelepítettem #gyanúm
2016. márc. 15. 10:22
 1/1 anonim válasza:
Milyen telefonod van? Mert nekem ugyanezt volt a helyzet, tudtam h az egész a freedom alkalmazás miatt van, hiszen a telepítés után kezdődött az egész. Igaz ez még egy régi telefonomon volt ami Samsung galaxy y volt. Szerettem az alkalmazást meg minden és most, hogy új telefonom lett, átgondoltam hogy telepítsem-e újra ezt az alkalmazást, hogy megéri-e kockáztatni, és nem tudom. Esetleg tudna valaki olyan alkalmazást ami ugyanezt tudja, és nincs semmi ilyesféle gond vele?
2016. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!