Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek milyen nézeteltéréseite...

Nektek milyen nézeteltéréseitek voltak a Sony Xperiákkal?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy Sony Xperia L-em, felhalmozott minden képet, és a helyhiányt az alkalmazásoknak tulajdonította, pedig egyet sem töltöttem le! Arról ne is beszéljunk, hogy 1 év után ki kellett cserélni a bemenetet! :(

2016. márc. 15. 13:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%

Semmien, tudom kezelni, értek hozzájuk.

Most tartok a 4-dik Sonymnál.

2016. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer sör helyett vizet hozott, mondtam neki, hogy akkor kicsit gondolja át, ő az egészséges életmódra hívta fel a figyelmemet, cserében én meg az övét arra, hogy a 4-en lakunk.
2016. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nővérem Sony C-je egyszerűen felmondta a szolgálatot! Miért kerűlnek rohadt sokba, Ha nem is tudnak semmit! Am. akinek bejön a Sony kinézete, ajánlom az LG márkát.Viszonylag olcsó és szuper jó áron kapsz sony minőséget!
2016. márc. 15. 13:29
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szidta az anyamat. Utana tobbet mar sosem...
2016. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Soha nem volt gond a Sony-val nekem, mint telefon, mint tv, hangfalak vagy akármilyen háztartási gépek.


Mai napig kedvencem a Sony, főleg telefonban.

Most jelenleg egy Z2-t nyúlok több mint 1 éve, és ugyanúgy megvagyok vele elégedve, mint amikor megvettem. Nem tagadom, a vízállósága is hibátlan, csak tavaly 3x voltam Balatonon vele, volt víz alatt is eleget.

Egyszerűen tökéletes.

Egyetlen hátránya, hogy melegedik nyáron nagyon sajnos, de szerintem csak nyáron vészesen, ami ugyan nem sok idő.

Olykor beleraktam egy pohár hideg vízbe. :D

2016. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy xperia l-em, már két éves

Vannak vele apró gondot(mostmár) ,de annó tökéletes vétel volt

2016. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
A hátlapbaszerelt gombokkal van rengeteg probléma.Sokáig szereltem telefonokat és ezzel a problémával jelentkeztek nálam a sonysok
2016. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Köszi az ajánlatot, eddig még életben nem hallottam az LG-ről, mert barlangban laktam. :(
2016. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy 3 éves Sony Z egy két és fél éves Sony L, egy másfél éves Sony Z3 és egy 4 hónapos Z5. Egyikkel sincs semmi gondunk. Tanuld meg használni és akkor neked sem lesz velük gondod.
2016. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Xperia P. Röviden: állandó problémák a rendszerrel, lassulás, fagyás, rejtélyes merülések. Lassú GPS, hiába volt internet, hiába az A-GPS adatok, hiába látott 10 műholdat, akkor sem tudta hol vagyok. Rosszul navigálok és így is nem egyszer gyorsabb voltam, mint a telefon. Nem lehetett telefonálásra használni, nem lehetett felvenni, hosszú másodpercekre lefagyott, addig rezgett tovább. Két év alatt az összes létező szofvert kipróbáltam a gyáritól a CM-ig, hiába. Sűrűn telepítettem újra, rövid időn belül mindig lelassult. Ha egy Sony utódjaként mindegy mit alapon vett olcsó kínai telefon 3x kevesebb pénzért tudott a fentiek terén egy jóval használhatóbb telefon lenni, akkor a Sony miért nem? A kínai telefon semmit sem lassult egy év alatt, ma is olyan gyors, mint amikor megvettem, soha nem kellett újratelepíteni sem. Az Xperia P nekem elég volt a Sonyból, telefonban Sony-t soha többet.

Van egy Sony kompakt fényképezőm, azzal nincs nagyobb bajom, valamint nagy megelégedéssel használom az Xperia P-hez kapott fülhallgatót, ami eddig nem kevéssel túlélte a telefont.

2016. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!