Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket valasszam? (tobbi lent)

Melyiket valasszam? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Az S5 nel szerintetek tud annyival tobbet az s6 h megerje plussz 40et fizetni erte?

2016. márc. 15. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tud.

S5-öt nem vennék.

Egyrészt a 3GB RAM kell a TouchWiz-nek, aztán az Soc is sokkal jobb, QHD kijelző (szemben a FullHD-val), jobb kamera, és ne felejtsük el, hogy a Samsung nem nagyon jeleskedik frissítéseket kiadni a telefonjaihoz. Az s5 meg 2013-as modell. Még 1-2 évig biztos frissíti a Samsung, de utána vége. Aminek ugye nem fogsz örülni. Szerintem ne azt a 40000-at spórold meg, ha Samsungot veszel akkor min. S6. Vagy ha nem, akkor spórolj 40-er, de akkor úgy spórolj, hogy vagyél másat.

2016. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen
2016. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1# 2014-es modell az S5, nem mindegy. Amikor piacra dobták az S5-t már akkor sem érte megvenni. Az s6 hát... elgondolkodtató,de amit én a samsungnál tapasztaltam szerintem fél év múlva 3GB RAMMAL is lesznek gondok.
2016. márc. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!