Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg megvásárolni...

Mennyire éri meg megvásárolni a Doogee X5 okostelefont?

Figyelt kérdés

Ez a telefon kb. 24 990FT a tescó áruházakban.

Doogee X5 Kártyafüggetlen okostelefon:

5" 1280x720 IPS kijelző

Gorilla Glass, 5MP hátsó kamera, LED-vaku, 2MP előlapi kamera, Bluetooth 4.0, Dual SIM,

Android 5.1 Lollipop

Quad-Core 4x 1,3Ghz

8GB Memória

1Gb RAM

Az árához képest igen erős telefon. Szerintetek megfelelő élettartamú lenne ez a telefon esetleg ha vásároltatok ilyet leírnátok a tapasztalataitokat róla. Elvinné ezeket a játékokat maxon? -GTA Sanandreas,Dead Trigger 2,Nova 3 Freedom,Dead effect,Dead Space,Unkilled,Gangster Vegas... Köszönöm :)



2016. márc. 15. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi játék 8 gigára rá se fér... Tekintve, hogy memóriakártyára nem fogod tudni feltelepíteni őket.
2016. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Bár erről a telefonról nem tudok sok mindent, de nemem is doogee telefonom van (Valencia, dg800). Eleinte szuperül működött, az első hibák (lefagyás, kikapcsolás ok nélkül) egy év után kezdődtek. Amúgy jó kis telefon, én is 25 ezerért vettem. Nézd, jó telefon, de ne számolj vele túl sok időre. :) 18/L
2016. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem sok. Bár én inkább a pro változatát venném.
2016. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem egybem raknám rá az öszeset ezek csak példák voltak. Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 15. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!