Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok linkelni egy olyan...

Tudnátok linkelni egy olyan oldalt ahol tudok rendelni Samsung galaxy S7 Edget, amiben Snapdragon 820 processzor van?

Figyelt kérdés

Minden bolt és az összes oldal az Exynos 8890 es lapkával felszerelt verziót árusítja sajnos.

Előre is köszi!



2016. márc. 16. 01:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felesleges. Mindkettő ugyan azt tudja, hiába a magasabb órajel.. Viszont a Snapdragon-t nem fogod használni a mi régiónkban.Sajnos rootolni sem lehet egyenlőre. Az Exynos sikeresen átesett rajta.
2016. márc. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy szolgáltatóknál meg csak a Snapdragonos változatot lehet megvenni, szóval ott érdeklödj!


Amúgy csak kíváncsiságból, de miért a snapdragonos változatot akarod megvenni?

2016. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem konkrétan Exynos van. Bár, én a Nordic régióban vagyok. Lehet hogy Magyarországra mást szállítanak?
2016. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Eu- ba exynos van usa es a kinai regioba van a sd valtozat amugy az exynos-os jobban teljesitett mint a sd de kitudja hogy idővel ugyan olyan jo marad e
2016. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is így tudom.
2016. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A konkrét kérdésre: Ebay, vagy egy USA szolgáltató aki szállít Magyarországra, esetleg Ázsiából, ha van merszed hozzá.
2016. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Már megvettem itthon a T-mobiltól az Exynos os változatot. Nagyon király az tény.

Azért akartam Snapdragono-t mert elvileg picit erősebb, de elhanyagolhatóan, illetve pl webböngészésnél az Exyns jobb is. És nem is melegszik abszolút.

2016. márc. 23. 10:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá, jó választás. Én 8.-a óta használom és meg vagyok elégedve vele.
2016. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi.Én 17.én vettem. Én már el is ejtettem a betonra. Letört egy pici darab a tetejéről. Ennyit ért a fém keret :)


A képernyőjén, apró karcok lettek. Szóval a gorilla glass 3 is egy kamu.


Mondjuk csúszott vagy fél métert a betonon.

2016. márc. 23. 13:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindent tönkre lehet tenni. Egy ilyen drága telefont azért kéne védeni valami tokkal. Az tény hogy rohadtul csúszik a felülete.
2016. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!