Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem indul a telefonom szoftver...

Nem indul a telefonom szoftverfrissítés után. Mi lehet a baj? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Frissítettem az Xperia M4 Aquam a legfrissebb verzióra és most nem indul el. A sony feliratot beadja de onnan nem megy tovább és folyamatosan csinálja ezt, kb.6 órája.

2016. márc. 16. 05:04
 1/6 Boda Gergő ***** válasza:
0%

A jelenséget laggolásnak hívják.


Nem szakítottad meg a frissítés folyamatát?

2016. márc. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A jelenség neve bootloop.

Sajnos ezen már csak úgy lehet túllépni, ha számítógépre kötve frissíted.

2016. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Timári Zoltán válasza:
Nekem is ugyanaz a szitu. A logó betöltésénél nem tölt tovább. A telefongyártó honlapján fenn van atelefonom andoid programja, csak nem tudom, hogyan lehetne a telefonra másolni, mert csak felismeri a gép a telefont, de a könyvtárakat nem tudom megnyitni? Nincs ilyen opció. Hogyan kell frissíteni? A telefon resetelése nem segített. Ott valamelyik menüpontban kellene keresgélni?
2016. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fastboot módba kell belépni és ott fel tudod rakni a szoftvert. (hangerő le/fel + power gomb)

a gépen pedig a flashtoolt kell használni hogy átrakd

2016. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Timári Zoltán válasza:
Hangerő fel/le + bekapcs. Kipróbáltam: Sajnos nem angol, hanem kínai ez a menü. :( Most mit lehet még ebben a helyzetben tenni?
2016. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Timári Zoltán válasza:

Nekem ez segített: https://www.youtube.com/watch?v=92uHmaVKj0I


Sony telefonnál a Flashboot progit próbáld! Nekem az nem volt jó. Kínai telóknál pl. az én Doogee Dg 450 telefonomnál a videóban is látható SP flash tool, és a MTK_USB_All_v0.9.7 verziójú program a gyógyír volt a bajra. :)

2016. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!