Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy galaxy s7?...

Iphone 6s vagy galaxy s7? Szerintetek melyik éri meg jobban? Android vagy ios mind1, egyikse éri meg olyan választ ne pls, konkrét választ

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Mindkettő jó, rajtad múlik, hogy melyik jön be jobban.
2016. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki mindkettőt valahol, aztán döntsd el.

Nekem i6S van, mert rossz tapasztalataim vannak a Samsungokkal.

2016. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ de seholsem tudom kipróbálni egyiket se :(
2016. márc. 16. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd: én Android párti vagyok, de lehet, hogy a te igényeidhez pont az iPhone fog megfelelni.

(Ha még van még egy Apple készüléked, akkor az iPhone nagyobb előnnyel indul).

Ha lehet, próbáld ki, vagy több forrásból nézz utána.

2016. márc. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés én is ezen gondolkodom. Mind két telefon szerintem jó de ha neked nem fontosak azok a dolgok amik androidban benne vannak és inkább egy biztonságosabb úgymond ˇˇfeltörhetetlenˇˇ telefon kell akkor ájphón-t válaszd. És ha vigyázol rá akkor tovább is fogja bírni mint a Samsung, nekem volt már sok androidos telóm de minddel csak a baj volt. Most is androidom van de ezzel is baj van pedig nem gané egy telefonom van, hanem egy Sony Xperia Z2. Volt egy sima 5-ös ájfonom pár hónapra na azzal soha nem volt gond félévig amíg nálam volt tökéletes volt és ez kb. 1 éve volt és még mindig jó telefon.
2016. márc. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kijavítanám 6st a plus ra :) mert plust akarom, de én is afelé hajlok, de s7 bitang jó lett nézzétek meg a thevr testjét :)
2016. márc. 20. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem egy rossz telefonok ezek tudás szinten ott vannak ahol az Iphon vagy talán már jobbak is, csak sajnos maga a OP rendszere a rossz mert az Iphon fele olyan erős hardverből csinál égy stabilabb időt állóbb telefont mint az android. Viszont ez mellé eléggé zárt rendszert kapunk an Andoridhoz képest de viszont itt nem kell félni hogy csak úgy bárki feltörné és turkálna az adataidban a tudtod kívül, ez Android-ban sajnos nem így van azt könnyű áttörni.
2016. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!