Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! El feljetettem a...

Hippy baby kérdése:

Segítség! El feljetettem a telefonom képernyő lezárásom kódját! (ÉRTELMES VÁLASZOKAT SZERETNÉK) (számokban adtam meg) Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom!Emlékszek a kódra de nem fogadja el.Valami 2427282926 és talán egy 2-es még a végén de nem tudom mit csináljak!!Samsung s4-em van!!

Légyszi segítsetek!!!!!!ÉRTELMES VÁLASZOKAT SZERETNÉK.:(



2016. márc. 16. 20:39
 1/3 Boda Gergő ***** válasza:

Samsung oldaláról Töltsd le a megfelelő samsunk Kies alkalmazást, majd segítségével frissíts rá a telefonod szoftverére. Buksz minden olyan adatot, zenét, fényképet, videót,... ami a telefon belső memóriájában volt.


Az sd kártyán marad minden adat, és igen csak így lehet nyitni.

2016. márc. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi lett?
2018. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Már csak 1 megoldás van. Az hogy megnyomod a bekapcsológombot és a hang le gombot egyszerre. Azután töröld az összes adatot egy angol felirattal ahoz nem kell jelszó de a telefonod összes adata törlődik és ha visszakapcsolod akkor újra be kell jelentkezni az e-mail fiókba.
2019. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!