Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan gyözem meg a szüleimet...

J.zsolo kérdése:

Hogyan gyözem meg a szüleimet hogy vegyenek nekem egy iphone 6s-t?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok ésa szüleim azt mondták hogy ha év végére minden tantárgyból ötös leszek akkor talán meg mondolját hogy kapok e egy iphone 4 et
2016. márc. 17. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben, azt javaslom, hogy tanulj!
2016. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

És minél használnál többre egy ilyet, mint egy 6-t? vagy 5S-t?


200 ezer feletti telefonról beszélünk.

2016. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
12 évesen iphone 6s?Sajnos semmi érvet nem tudok mondani hogy egy 12 éves miért érdemelne meg egy ilyen telefont.
2016. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb leszel, akkor majd jobban fogod értékelni mások munkáját, tudni fogod, hogy mennyit érdemes kiadni egy mobilért
2016. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is írj normálisan (én is telefonról írok, és biztosan vannak benne elütések, de a te alkotásod az borzasztó)

Tisztában kell lenned az anyagi helyzetetekkel. Ha a szüleid nem tudnak neked iphone 6s-t venni, akkor nem is fognak.

Ha meg tudják venni, akkor pedig a jegyeiddel lehetsz majd a legmeggyőzőbb. Mondd el, hogy erre vágysz, beszéljétek meg, és az utolsó szót úgyis ők fogják kimondani.

Továbbá: iphone 4-et ne vegyetek. Ha csak az opció, akkor inkább tegyél le az iphone-ról. Akkor válassz abban az árban valami normális telefont (pl: egy lumia, vagy egy jobb android). Ha a telefont hasznalni akarod, és nem menőzni vele, akkor jobban jársz. Iphone-t csak akkor vagyetek, ha minimum (!!) egy 5s belefér.

2016. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Annyira szeretem amikor a 10en éves kisgyerekek verik a seguket a foldhoz attól még h 5. kitűnő leszel az nem jelent semmit remélem a szüleid inkább egy nagy pofont fognak neked adni mikor elmondod nekik az ötletedet mintsem h egy 250ks csucstelefon.. Facebookra és jatszasra ...
2016. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


12 évesen...lol...150e+ telefon...látszik semmit tudsz még a pénzről...


de tényleg amúgy minek ez neked? azon kívül, hogy az óvodában villoghatsz vele, aztán majd a nagycsoportosok kiverik a kezedből :D


mondj egy olyan észérvet, ami miatt neked kell egy ilyen telefon...

2016. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7: az igen! Játsszon csak Csörgővel a gyerek:

[link] :D

Kérdésre válaszolva: SEHOGY ... és SEHOGY!!!

2016. márc. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok egyetlen okot sem, miszerint egy 12 éves gyereknek 250 ezer forintos telefon kéne. Tudod te mennyi az? Van aki egész hónapban nem keres annyit. Tisztában vagy a pénz értékével?

Mire használnád? Menőzni a többi takonypóc előtt?

Meg 3 nap alatt tönkrevágni?

A szüleid még így is nagylelkűek voltak a 4-essel.

2016. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyelvtanból már biztosan nem leszel 5-ös :D xD
2016. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!