Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s vagy HTC One X?

IPhone 4s vagy HTC One X?

Figyelt kérdés
Melyiket jobb most 2016-ban?ES melyik lesz meg tovább használható?
2016. márc. 17. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem 4s van és szerintem elég jó még most is lehet használni bár a 8gb tényleg kevés annak aki képeket sok mindent használ
2016. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Htc!! A 4s az már tényleg nagyon régi... Még akkor is ha iphonerol van szo
2016. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mind 2 elég régi telefon,de inkább a HTC valami Custom ROM-mal.
2016. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem olyan telefon, amit jó szívvel tudnék ajánlani hosszabb használatra, mindkettő felett eljárt már az idő. OneX 1 GB RAM-ja már belépőszintű kategóriában is kevésnek számít Androidos készülékek között, és 4S sem áll jobban iOS9 esetén...
2016. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az uleFone Paris Golden mindkettőnél jobb.
2016. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én se ajánlanám az i4S-t. nem adja azt az élményt már, ahol képest meg nem olcsó. Min egy 5s ha iPhonet szeretnél venni
2016. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik se. A HTC-nak borzalmas az akksija, kb fel napig birja keves hasznalattal. Az iPhone 4 pedig nagyon elavult, lassu, utoljara 2014 elejen volt frissitve. Szerintem mas telefont keress ezek helyett.
2016. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!