Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalatok és vélemények a...

Tapasztalatok és vélemények a Huawei p8 és a Huawei p8 Lite-al kapcsolatban? Melyiket éri meg jobban megvásárolni? Jó/rossz tulajdonságai? Miben különbözik a két készülék?

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 16:15
 1/4 anonim válasza:
0%
Messze kerüld el! Az ilyen kínai márkák totál megbízhatatlanok,az anyag minőségük egyenlő a kakival, nem véletlen, hogy olcsóbbak a márkás riválisoknál. Egyébként én nem is értem, hogy sokan miért kockáztatnak egy be nem járatott bóvli termékekkel?!
2016. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1-es,neked fogalmad sincs, hogy miről beszélsz.
2016. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
#1-es. Be voltál szívva, amikor ezt írtad?
2016. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem voltam vagyok beszívva, kedves igénytelen válaszolók, tapasztalatból írtam. Menyemnek másfél év alatt 2x kellett ezt a csuda kínai márkát cserélni garanciában, mert 1, egy fos 2, mert nem lehetett javítani. Harmadjára egy Lenovót kapott, ami megint csak furán viselkedett pár hónap után (fagyogatott, belassult, gyakran nem reagált az érintésekre) így az is csere lett egy Sony X-re ráfizetéssel. Persze írnom se kell, az X tökéletesen müködik immár 7. hónapja, arról nem is beszélve, hogy sokkal szebb a telefon.
2017. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!