Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes beszerezni manapság...

Érdemes beszerezni manapság lumia telefont? (jelenleg androidos telefonom van és gyülőlőm)

Figyelt kérdés
Lumia 950-et szeretnék beszerezni. Vagy ha nem jó akkor ajánlanátok más profi telefonokat? (pénz az mindegy)

2016. márc. 19. 16:38
1 2
 1/15 Én vok :) ***** válasza:
47%
Én több rosszat hallottam a lumia rol mint jót. De vehetnél olyan telefont ami androidos és windows os is egyben. Olyan telefont es tabletet is lehet kapni már olcsóbban is.
2016. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz az Android, viszont mivel eléggé hardverfüggő, ezért ha egy több éves telefonod van, akkor érthető a gyűlöleted, viszont ha noname márka, vagy esetleg pont kifogtál egy hibás darabot, az is megmagyarázza. :/

Viszont támogatom az ötletedet, szerintem a Lumia 950 a jelenleg létező legjobb Windows-os!

2016. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy s6-om van. Ezen nem hiszem hogy laggolnia kene. 1 ho
2016. márc. 19. 20:26
 4/15 A kérdező kommentje:
1 honapja van meg
2016. márc. 19. 20:27
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Halott rendszer, a lassú kivéreztetése már elkezdődött, rág nem frissült rá a Youtube, alapvető dolgok nem működnek vele rendesen
2016. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3 valaszolo

Pl: mik nem mukodnek rajta?

2016. márc. 19. 20:55
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Az előző válaszadó oltárai baromságokat írt és valószínűleg az ő agyi motoros funkciói nem működnek... Csak egy kukadroid drukker.

Hivatalos Youtube app (amit a google adott ki nem is létezett windows phonra). A google hisztije miatt, mert először csinált a Microsoft Youtube app-ot ami jobb lett mint az eredeti. Majd szépen be is perelte ezért. Gyárilag tudod használni az Edge-ből a youtube mobil verzióját. Reklám mentes és fut lezárt képernyővel a háttérben.

Viszont számos alkalmazás elérhető rá az áruházból. Pl a Metro Tube. Fut a háttérben és ingyenes, reklám mentes. Van lehetőséged meg is venni, de a kipróbálásra nyomva ugyanazt a teljes értékű app-ot kapod.

2016. márc. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Pontosabban erről lenne szó:

[link]


A próbára nyomsz mint mondtam és használod ingyen ugyanazt. De ha nem kellene alkalmazás az Edge-ből is épp úgy lehet használni a youtube-ot. Kicsit ciki azért, hogy a Google perre vitte a dolgot mert a Microsoft jobb alkalmazást csinált. Az hogy az Edge és Internet Explorerben miért nincs a mobil youtube-on reklám és miért tud még lezárt képernyőnél is futni nem tudom. Ilyet még a hivatalos Google Youtube app sem tudott mikor még androiddal szenvedtem. A telefonom nem kapott több frissítést majd főzött romokkal kellett szórakozni...

Na soha többé nem kell az a világ. Csak, hogy beindítsam a motoros funkcióit a kedves kollegának a ránézve ominózus válaszáért! ;)

2016. márc. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sem fogod megbánni! Ha az én 535-ön laggmentes a Win10Mobile, akkor valószínűleg a 950-sen is az lesz.
2016. márc. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hiába a 6.0, az Androidon belül több gyártónak is saját kezelőfelülete van, és bár személyes tapasztalatom nincs, de a Samsungét, a TouchWiz-t többen is szídják, hogy általánosságban nincs jól optimalizálva. Meg ahogy már említettem, az se garantált, hogy egy 100%-ig tökéletes darabot fogtál ki, példányon belül azért lehetnek hibák, de ez minden gyártónál előfordulhat!
2016. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!