Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iphone 5s-t szeretnék...

Egy iphone 5s-t szeretnék vásárolni a telenornál előfizetéssel ez, hogy működik?

Figyelt kérdés

[link]


a lényeg az ,hogy augusztus óta van itt előfizetésem ami egy Microsoft Lumia 640re szól amire befizettem 24ezret amikor megvettem a telefont és nekem a Telenor MyTariff XS 3190 Ft csomagom van és 3 alkalommal fizettem rá 5000Ft-ot ugye mert beleszámították a telefonnak az árát .. és azóta 1850Ft-ot fizetek ez most ,hogy működik 3190Ft maga a csomag a telfonnak elvileg még nem törlesztettem a teljes árát és arra még sem kell most fizetnem ez ,hogy működik akkor ? valaki van itt telenoros és esetleg vele is történt ilyen ? egyébként a számlámat mindig időben a határidő előtt befizettem amióta megvan ez a telefon és kaptam egy olyan sms-t nem olyan rég ,hogy "Az emeltdíjas szolgáltatásokra és mobilvásárlásra felhasználható hitelkeretem megváltozott és ezentúl havi 10ezer Ft lesz." Ez micsoda ? ezt felhasználhatom akkor esetleg az Iphone 5s-re ? Egyébként a fő kérdés az ,hogy én ezzel az előfizetéssel most kitudok majd hozni egy Iphone 5s-t ugyan ezzel az előfizetéssel ?


2016. márc. 19. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Addig nem tudsz kihozni új telefont ezzel az előfizetéssel, amíg le nem jár a hűségidő (gondolom 2 évre szerződtél).

Másik előfizetéssel lehet.

2016. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megaztán az ügyfél szolgálat.

Tudod miért van?

2016. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!