Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri ilyen...

Szerintetek megéri ilyen telefontokot rendelni ebayről? Szerintetek megvédi a telefont és a képernyőjét a sérülésektől?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem tetszik, de vajon mennyire védi meg a telefont? Mennyire ütésálló ez az alumínium/üveg tok?


2016. márc. 26. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szoktam rendelni nekem eddig nem volt gondom.Nekem üveg képernyő védőm van nagyon jo sztem.Egyszer leejtettem a köre azt hittem keresztbe tört a telefon,de az üveg felfogta.Csak egy 1cm-es csík lett a fólián.Ezek a "beöltöztetős tokok" jók szoktak lenni,de egy erősebb szilikon jobb mert "pattan".
2016. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"alumínium/üveg"

- alumínium/Poly(methyl methacrylate), nálunk plexi néven ismert, könnyen karcolódik. De 800 forintért ne várj csodát.

2016. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!