Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz frissítés samsung...

Mikor lesz frissítés samsung galaxy s5 minire?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy éve kaptam meg a Samsung galaxy s5 mini készülékemet és azóta 4.4.1 fut rajta... A neten is néztem és ott azt írták, hogy külföldön már megkapta az 5.1.1-et és Magyarországra szeptemberben (2015) lesz várható de meg mindig semmi... most mi is van pontosan? Kapunk frissítést vagy nem? Mert nem olyan régen dobták piacra és akkor most hagyják a fr@ncb@ a telefont és a felhasználóit is??

2016. márc. 27. 22:15
 1/1 anonim válasza:

Rengeteg ígérgetés és halogatás után 2016 januárban kezdték meg a frissítések terjesztését. Sajnos rettentő lassú ütemben megy, szerintem kb. 2 hónap alatt illett volna lezongorázni az egészet, de még mindig csak 30-40% körül járnak (az összes G800* típust figyelembe vége).


Magyarországon a vodásoknak már elérhető, itt ellenőrizheted (1 és 2 SIMes változatok):


1: [link]

2: [link]

2016. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!