Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az iphone se-rol?

Lukacs lol kérdése:

Mit gondoltok az iphone se-rol?

Figyelt kérdés
Szerintetek jo telefon ?

2016. márc. 28. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy ezt SE fogom megvenni.:D

Viccet félretéve arra elég hogy felébressze végre a konkurenciát hogy kisebb méretű telefonokra is van igény amikben csúcshardware van.

2016. márc. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lol, még mindig legombolnak 40k t a plusz tárhely miatt? :D Ez már 2012 ben is nevetséges volt(azóta meg nem néztem iphone ra), nem hogy ma.

Amúgy a kisebb kijelző jó ötlet, többet vesz el a felhasználói élményből, hogy nem érsz el mindent mint amit a nagyobb felület látványa ad szvsz.

2016. márc. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maga a telefon nagyon jó lett ,de nekem kicsit. Előző telefonom 5s volt jó volt meg minden de kicsi volt.Most 6s plus-om van.De ugye ezt hívják 6c-nek is ami szerintem hülyeség mert akkor 4.7"-nek kéne lennie minimum meg a hátlapnak is másnak kéne lennie.De ezeken kívül egy nagyon erős telefon lett.Bár a nagyobb gb-os verzió már közel van egy 16gb-os 6-oshoz.De az biztos hogy tartós lesz és nagyon gyors.
2016. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!