Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 808 Pureview-vel hogy...

Nokia 808 Pureview-vel hogy tudok Youtube videót nézni? Kb.2 hónapja nem jó a Youtube rajta.

Figyelt kérdés

Tudom, mielőtt valaki azzal jönne, hogy ez egy Symbianos telefon és lejárt már a Symbian támogatottsága. Ettől függetlenül decemberben-januárban még simán tudtam videókat nézni. Februárban vettem észre, hogy nem megy. Böngészni simán tudok, minden más oldalt behoz. A Youtube oldalát is behozza, de a videókat valamiért nem tudja lejátszani. Rámegyek akármelyik videóra, ekkor oldalra ugrik a kép, mintha be akarná hozni, de rögtön vissza is ugrik és nem játssza le a videót...


Pedig 2 hónapja még simán ment. Akkor ugyanígy, a Nokia Browser böngészőből nyitottam meg és simán ment, tökéletes minőségben.


Próbáltam Opera Mini böngészővel, ott valamiért csont nélkül megy minden videó. Igen ám, csakhogy valamivel rosszabb hang- és képminőséggel, mint ahogy 2 hónapja a telefon gyári böngészőjével. :S :/


Szedtem le Youtube alkalmazást is, amik Symbian 3-ra valók, de kapcsolati hibát ír ki, hiába van a telefon wifire vagy mobilnetre kapcsolódva.


Főleg olyanok véleménye érdekel, akik a mai napig használnak Symbianos telefont. Köszönöm előre is!



2016. márc. 28. 05:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!