Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb, ti melyiket...

Melyik a jobb, ti melyiket vennétek szívesebben? Lenovo Vibe X2 vagy Lenovo P90?

Figyelt kérdés
Eközött a két telefon között gondolkodom, de nem tudom melyik is az erősebb, és melyiket érné meg jobban. A teljesítménye minden esetben számít. Ha tudtok esetleg jobb telefont ami maximum 70e forintból kijön és jobb akkor várok minden javaslatot. Köszi!

2016. márc. 28. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én most vettem nemrég Lenovot. Igaz, nem ezek valamelyikét, hanem Vibe P1m típusút. Erről tudok csak véleményt írni. A legjobb benne hogy 4000ah akksival 3 napot bír egy feltöltéssel átlagos használat mellett. Az anyaghasználat jó,bár kicsit csúszik. Valamilyen vízlepergető bevonatot kapott aminek köszönhetően állítólag esőben is lehet használni. Mondjuk felül vannak neki az usb, és a jack csatlakozásai tehát nem tudom hogy nem folyik bele a víz, de youtubeon egy videón bele is tették egy tál vízbe és semmi baja nem volt. 2GB ram van benne, dual sim-es. Az usb portja OTG kompatibilis, azazvrá lehet csatlakoztatni külső pendrive-ot vagy tölthetsz vele más készüléket (pl.bluetooth headset-et.) Asszem 16 GB belső memóriája van, ami ha jól tudom max. 32 GB-es memoriakártyával bővíthető. Hátrányok: az érintőpanel nem mindig reagál első érintésre, valamint mondjuk 20-ból 1X nem kapcsol ki a kijelző a beállított időkeret után sem. Lehet ezek valamilyen frissítéssel orvosolhatóak, nem tudom. De ennyi hiba belefér az előnyök tükrében. Ez a készülék bolttól és kiviteltől függően (van 1 sim-es változat is) kijön 70-ből.
2016. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!