Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Samsung Galaxy...

Melyik a jobb? Samsung Galaxy Mini 2, vagy Samsung Galaxy S3 mini?

Figyelt kérdés
Az előbbi van, mint telefon nagyon meg vagyok vele elégedve, de hardverszinten kezd már kicsit kevés lenni szegény, úgyhogy elkezdtem gondolkozni a váltáson, de nagyon elméleti szinten, még el se vagyok határozva. Mást is ajánlhattok, egyetlen szempont, hogy minél kisebb legyen a telefon (nem szeretem a Phableteket), és ne legyen horrorárban. Köszönöm a segítséget!

2016. márc. 29. 11:26
 1/5 anonim válasza:

S3 mini nem rossz, szerintem jobb mint a mini 2

Csak samsungban gondolkodsz?

2016. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az s3 mini fényévekkel jobb mint egy galaxy mini 2.

Amúgy mennyi pénzért szeretnél telefont venni? Hátha bele lehet szorítani még ezeknél is jobbat.

2016. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan 30-40-nél nem többet (használtban gondolkodom), és mint mondtam, csak minél kisebb legyen. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. márc. 29. 14:39
 4/5 MZ.per.X ***** válasza:
S3 mini ér vagy 15 ezer forintot, 30 körül S4 mini is van, vagy 40-45 körül már ki lehet fogni Xperia Z1 compactot, azzal hosszú távon is ellennél.
2016. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak zenét hallgatok rajta, meg Messenger, esetleg képkészítés, nincsenek nagyon extra igényeim.
2016. márc. 29. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!