Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a windows...

Mi a véleményetek a windows 10 rendszerről mobilon?

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttem le a teljes verziót, szerintem hihetetlen jó, gyorsabb is lett a telefon, érzékenyebb-jobban irányítható, a design valami elképesztő, az új internet kereső is hatékonyabb, mit gondoltok versenybe száll az IOS és az androiddal?

2016. márc. 29. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Irigylem a szerencsédet. Én 3 nap után visszaraktam a 8.1-et, ezzel megúszta a telefonom, hogy a falhoz vágjam.

A böngésző gyakran szétesik, a kamera rosszabb minőségű képeket rögzít, a feliratok lelógnak a képernyőről, videofelvétel alatt nincs hang, a rendszer zabálja az akksit. Sok rá a panasz, ezt így még kár volt rászabadítani a felhasználókra.

Majd megpróbálom ősszel ismét. A mostani formájában egy csalódás.

Nem hiszem, hogy valaha behozza a hátrányát az androiddal és az IOs-el szemben, de ez nem is zavar. Csak legyen használható!

2016. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!