Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék vásárolni....

Telefont szeretnék vásárolni. Milyent vegyek?

Figyelt kérdés

Új telefonra van szükségem egy olcsóbb árkategóriában. Nézegettem az Asus telefonokat, de még a Huawei P8 Lite-ot is. Őszintén megvallva már nem bízok az olcsóbb Samsung készülékekben. (J5-et is néztem)

Mit gondoltok ezekről ? Megérik az árukat ? Kitartanának több évet akadozás nélkül ? Milyen a kamerájuk ? (Ez fontos volna)

Kérlek ajánljatok nekem telefonokat, olcsóbb árkategóriában. Köszönöm. :)



2016. márc. 30. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Samsungban ne bízz, elsőként hal meg az akksijuk, a szoftverük hamar belassul. 4 samsung galaxy tulajdonosa voltam, ebből kettő az S szériából.

Ha kamera, ha zene akkor mindenféleképpen Sony. Nekik sem a legjobb az oprendszerük, de hosszabb időre megfelel. Az M4 Aquát ajánlom, az ára 70-80ezer között mozog.

LG:Nekik a legszebb a kijelzőjük, a legtestreszabbhatóbb az oprendszerük, gyorsak, sok a kényelmes funkció, ami nem hat ki a telefon gyorsaságára egyeltalán, tőlük az LG leont ajánlom ha nem teljesen játéktelefonnak szánod, belőle inkább a tárhelyet sajnálták. Veszel hozzá egy SD kártyát amin tudod tárolni a személyes adataid, és kész. Nem olyan drága. :D Ha negatívum ami az LG-vel kapcsolatos, egy LG F60 és az említett Leon gazdája voltam, hát karcosodik a kijelző, illetve nálam a jack csatlakoztató mindkettőnél behalt. Illetve a víztől óvakodj, a sonyval(!) ellentétben.

Huaweije csak ismerőseimnek/barátaimnak vannak, de elégedettek a telefon árához képest.

2016. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most a testvéremnek Z3 van,nagyon jó,hasonlít az M4 Aquához (ez esetben miért óvakodni a víztől?)
2016. márc. 30. 19:41
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsi nem figyeltem.. Még valamit ajánlanál ? :)
2016. márc. 30. 19:42
 4/14 anonim ***** válasza:

40 e körül: Sony xperia E4, az említett LG Leon és a Huawei Ascend G630.

Inkább mondj árat, hogy meddig menjek.

2016. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Illetve, ha nem a márkát nézzük, és mondtad a Huawei P8 Lite-t, akkor ajánlanám a Lenovo P70-et, mindenben egyenlő a huaweivel, csak az akkumlátorja sokkalta jobb, illetve a processzora is jobb.
2016. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a b20 lte hiánya akkor a Xiaomi redmi 3 is jó választás lehet.
2016. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
olyan 60000 körül :) de inkább alatta :D Használtan iPhone 5C megérné ?
2016. márc. 30. 20:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Meg. :)
2016. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
alsó kategóriában jobb döntés a WP, mert gyenge hardveren jobban fut
2016. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
WP-vel az a baj,hogy kevés alkalmazás kapható rá (pl snapchat) de nagyon kedvelem azokat. Most S4-ről váltanék..
2016. márc. 30. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!