Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a vr szemüveg? Érdemes...

Milyen a vr szemüveg? Érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerintetek érdemes venni google cardboardoz hasonló műanyag vr szemüveget? 5000ft ért találtam az interneten, amibe telefont lehet rakni. Tudnék bele rakni egy full hd felbontású telefont, csak nem tudom hogy vegyek, mert még soha nem próbáltam ki a vr-t.

Mihez tudnátok a legjobban hasonlítani ezt az élményt, és körülbelül milyen szögben látjátok be, illetve hogy a lencse valóban meghajlítja a kijelzőt vagy ezt csak úgy beszélik?

Előre is köszönöm a válaszokat, Legfőképp az érdekelne hogy mekkora szögben látjátok a képet, illetve hogy meg-e hajlítjana lencse a kijelzőt. :)



2016. márc. 31. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hajlít.
2016. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, válasz likeolva :D
2016. márc. 31. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
FullHD kevés lesz neki
2016. ápr. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!